Mgr. Zuzana Gabríková Vladimír Ficík

Štúdio zdravia a krásy Zuzana, Humenné

Po takmer 6 rokoch života v Egypte , kde sme nabrali množstvo životných skúsenosti sme sa rozhodli vrátiť sa na rodné Slovensko a venovať sa pomoci ľuďom obnoviť ich zdravie a krásu.

Preto sme sa rozhodli založiť nové Štúdio zdravia a krásy v Humennom, kde ponúkame laserovú liposukciu, celotelovú lymfodrenáž, tvarovanie svalstva sculptorom, laserovú epiláciu chĺpkov, masáže tváre a ďalšie ošetrenia tela a pokožky.

Rozšírenie služby o liečenie kyslíkovou terapiou prostredníctvom  hyperbarickej komory prišlo už automaticky.

Veríme, že táto služba pomôže mnohým z vás prinavrátiť stratené zdravie a urýchli liečbu mnohých chorôb.

Veronika Bobeničová

Kozmetička

Veronika je profesionálna kozmnetička, ktorá sa okrem nás postará nielen o váš pobyt v hyperbarickej komore, ale aj o vašu pleť a vizáž.